“Freeled Elektronik 2013 yılında, geniş kapsam da Led Ekran, Led Tabela üretimi yapmak amacıyla kurulmuştur.” — Müjgan Bahar

Freeled Hakkında

Seçkin ve uzman personeli ile siz değerli müşerilerine A+ kalitede hizmet vermeyi amaçlayan firmamız; konusunda eğitimli, sektörde tanınmış ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Led Ekran ve Led Tabela taleplerinizde siz müşterilemizin istekleri doğrultusunda özel ölçü ve ebatlarda üretim yapmaktayız.

Misyon ve Vizyonumuz


Şirketimizin amacı her zaman ve her yerde görev tanımını, müşterilerinin led ürün gereksinimlerini sağlayacak kaynakları geliştirmekle birlikte müşterilerine kaliteli, ekonomik ürünler sunmaktır.

Misyonumuz :

Müşterilerimizin taleplerine uygun çözümler üreterek, uzun vaadeli kalıcı dostluklar kurmak hizmet anlayışımızın bir parçasıdır.
Freeled Elektronik, kaliteli hizmetin ancak dürüstlük ve sorumluluk çerçevesi içinde ilkeler ile sağlanacağına inanarak bu yola çıkmıştır . Müşteri ve personel odaklı çalışma , sürekli yenilenen teknolojik yatırımlar, ilerici vizyon, profesyonel ve dinamik personel, kalite standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışı temel ilkeleri olmuştur.

Vizyonumuz :

Freeled Elektronik‘in vizyonu; en güvenilir şekilde , zamanında ve eksiksiz kaliteli hizmeti tüm müşterilerine sağlamak ve böylelikle müşterilerine çözüm ortağı olmaktır. Her müşteri özeldir ilkesi ile hareket eden ve verdiği hizmeti daha üst seviyelere taşımak için profesyonel kadromuz ,çalışmalarına ünümüz koşulları ve teknolojisini de çok iyi takip ederek müşlerilerinin rekabet gücünü koruyup arttırmayı hedeflemektedir.

Freeled, led fabrikası zengin stok kaynakları ve seri üretim için gerekli makineleri ile haftanın 6 günü 24 saat en son teknolojiye sahip led ekran ve led tabela üretimi yapma kapasitesine sahiptir,